Člen skupiny
CZ | EN

Na pomoc dětem se vybralo 700 tisíc korun

Na pomoc dětem se vybralo 700 tisíc korun

14. 9. 2020

NA POMOC DĚTEM SE VYBRALO 700 TISÍC KORUN 

Základní školu speciální Neratov a projekt Dejme dětem šanci za podpory společností Purum a CELIO podpořil charitativní tenisový turnaj neziskové organizace Pink Crocodile. Již desátý ročník benefičního turnaje proběhl v neděli 6. září 2020 v Tenisovém klubu Pavla Víznera na Praze 6. Zúčastnilo se ho celkem 16 týmů zapálených tenisových nadšenců, včetně několika talentovaných mladých hráčů v nové kategorii Juniorů ve věku 6–15 let.

Po celodenních zápasech získali první místo Dominik Süč a Warren Kinder z týmu Lions Club Heraldic, čímž vytlačili Richarda Jamese s Janem Vackem z týmu BAM BU DAH na druhé místo. Hráči Sebastian a Ondřej Herman za tým PSN se umístili na třetím místě. Nejlepší ženský tým složený z Dany Mitchellové a Hany Krejčí obsadil místo čtvrté. Tři nejlepší hráči juniorské divize byli Daniel Kraft na místě prvním, Jakub Kyncl a Tomáš Hampl na místě druhém a třetím. Gratulujeme vítězům a všem hráčům, kteří si tento den vyhradili na podporu dětí v nouzi.  

„Jaká skvělá účast,“ shrnuje Miško Miškovic, člen dozorčí rady Pink Crocodile a účastník veteránského turnaje. „V průběhu historie pořádání benefičního turnaje letošní účast překonala naše očekávání a jen ukazuje, jak skvělá událost každoroční tenisový pohár je. Naším cílem pro příští rok je zapojit ještě více sponzorů a hráčů.“   

„Děkujeme všem našim partnerům,“ řekla Ulrike Michel-Schneider, členka představenstva Pink Crocodile. Z ohromné podpory společností REDEVCO, PRE, Karlin Port Real Estate, PSN, Stavební interiérové systémy, Lions Club Heraldic, CELIO a Purum, Discovery Group, Evo Jet, Zita Media, Poke Haus, Smetana Hotel, Bellevue a Redbull, jsme schopni poskytnout značné dary na dva projekty, které podporujeme.“ Akce pomohla získat finanční prostředky přes 700 000 Kč, které poputují na stavbu nové školní budovy Základní školy speciální Neratov a na vzdělávací fond Pink Crocodile pro děti podporované DEJME DĚTEM ŠANCI.

Spoluzakladatel charity Pink Crocodile Paul Wilkinson dodává, „prosím, poznamenejte si datum 5. září 2021 do svého kalendáře pro 11. ročník charitativního tenisového turnaje. Tato rodinná akce je skvělým způsobem, jak se setkat s podobně smýšlejícími lidmi a zároveň podpořit dobrou věc. Popadněte svého partnera a začněte trénovat na příští rok.“  

Za naše společnosti Purum a CELIO nás účast na tomto benefičním turnaji obzvlášť těší, neboť jde o způsob, jak podpořit místní dobročinnou komunitu a přispět na dobrou věc. Nezisková organizace Pink Crocodile byla založena v roce 2009 v Praze na podporu znevýhodněných dětí, jako jsou děti se zdravotním postižením nebo děti žijící ve znevýhodněných podmínkách v České republice. 
www.pink-crocodile.org