Člen skupiny

Waste Expo 2019

Waste Expo 2019

14. 5. 2019

Neustále rozvíjíme naše jedinečná řešení v oblasti recyklace a materiálového využití odpadu a nemohli jsme chybět na WasteExpo 2019, Las Vegas, Nevada, které ve spolupráci s lídry v odpadovém hospodářství, více než 50 let přináší světové trendy, přelomové inovace a technologie 

Cesta k trvale udržitelném rozvoji bez zátěže na životní prostředí vede skrz paradigma oběhové ekonomiky, která snižuje plýtvání zdroji a zvyšuje životnost výrobků. Společnost Purum zastává tyto principy nejen ve vlastních aktivitách a v našich zařízeních, ale učíme je také významné průmyslové podniky, které jsou našimi zákazníky. Provozujeme významná recyklační centra po celé České republice a Slovensku, využíváme druhotné suroviny, opětovně vracíme plasty do automobilového a zpracovatelského průmyslu, chráníme vodní zdroje a moderními technologiemi zamezujeme jejich plýtvání, recyklujeme ředidla, zdravotnický odpad, až po využití nebezpečných odpadů, které se stávají zdrojem.  

Vy pro inovace inovace v odpadovém hospodářství nemusíte jezdit do zahraničí. Stačí nechybět na mezinárodní konferenci v Olomouci, kterou pořádají naši kolegové ze společnosti AQUATEST ve dnech 29. – 30. května 2019, kde se dozvíte vše potřebné o budoucnosti recyklace odpadů a inovativních řešeních pro města a obce. Chybět nebudou ani vybrané studie z českého, polského a slovenského prostředí.